Uff

15 Gru

Nareszcie, udało się przenieść wszystkie wpisy z blogu Netlabel.blox.pl, który zakończył już swój żywot. Tamta formuła, pisania o muzyce tylko i wyłącznie netlabelowej, zaczęła być ograniczająca. Postanowiłem zatem przenieść wszystko, co do tej pory zostało napisane/opisane na nowe strony sygnowane nową nazwą – MinimumMaximum. Ta, nawiązująca z jednej strony do albumu Kraftwerk, z drugiej opisująca obfitość środków wyrazu, a zarazem ich oszczędność, będzie, moim zdaniem, pełniej oddawać nastawienie, jakim się kieruję, tworząc ten serwis, a także gusta, upodobania i co tam jeszcze.

Wciąż będę pisał o muzyce techno, wciąż będę zamieszczał sety swojego autorstwa (i nie tylko)… teraz jednak spodziewajcie się po prostu muzyki technicznej dostępnej w całej sieci, nie tylko będącej częścią zasobów darmowych netlabeli. Nie ma sensu dzielić muzyki na płatną i bezpłatną… To kompletnie mija się z celem. Nie ukrywam jednak, że muzyka netlabeli będzie tu faworyzowana i większość informacji będzie właśnie jej dotyczyć. Dlaczego? To proste – mało o niej wiadomo, mało kto do niej dociera, mało kto na nią zwraca uwagę. Inna rzecz, netlabeli są tysiące, tych prezentujących bardzo wysoki poziom – setki. Warto zatem przedstawiać informacje, oczywiście w ujęciu subiektywnym, o tych, które warto przekopać i po prostu wspierać.

Wszystkie notki, które dostępne są poniżej tego wpisu, wymagają jeszcze szlifu edytorskiego. Pracuję nad tym, zatem wszelkie niedociągnięcia, błędy językowe etc. zostaną wkrótce poprawione. Serwis zostanie też uzupełniony o zdjęcia, aktywne linki etc. – na to jednak potrzeba jeszcze trochę czasu. Ktokolwiek ma ochotę pisać pod swoim nazwiskiem o netaudio, o elektronice z pogranicza minimal-tech/tech-house/deep-tech/micro-house/techno/electro proszony jest o kontakt. Jak mnie znaleźć, wiadomo – tu i tam. Zapraszam zatem do współpracy.

Na „dzień dobry” zapraszam do przesluchania setu nagranego jakiś czas temu, który złożyłem z ukochanych, wspaniałych utworów, które nie pozwalają przejść obok siebie obojętnie. Kwestia „nowe/stare” nie zostaje nawet otwarta. Zapraszam do przesłuchania i delektowania się wspaniałymi kompozycjami. Uklony, bardzo głębokie, w stronę artystow… (micwo)

 

 

Dry drums 3 – Michal Wolski

 

styl: minimal-tech/tech-house

czas: ok. 50 min.

format: mp3

jakosc: 192 kbps

numer buta: 43

 

playlista:

 

1. Beroshima – Deebeefunky

2. Losoul – Taste not waste

3. Alex Under – Las Bicicletas Son Para El Verano

4. Sandiego – Axum

5. Dub Kult – On and on [ Guiddo Schneider rmx ]

6. Reboot – Letters

7. 3 Channels – It’s gettin kinda hectic

8. Alexi Delano and Xpansul – Pares Y Juego

9. Reboot – Be thougher

 

http://michalwolski.official.fm/tracks?user_id=52512

http://www.4shared.com/audio/xtBo3ewh/Dry_drums_3_by_Michal_Wolski.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: